Výsledky

 

 

Výsledky 2014:

 
22.2.  Florbalový turnaj Dolní lhota
                   - muži základní skupina
 
12.4. Mistřovice jarní
                  - muži NP
 
19.4. Železný hasič Hnojník
                - 11. místo Michael Plaček;  39. místo Marek Puška; 71. místo Marek Bango
 
10.5.Okrskové kolo muži + Okresní kolo dorost
                 - muži celkové 5. místo (útok přes 32 sec, stovky ?)
                 - dorost: Petr Andráško - starší dorost    1. místo
                              Lenka Bojdová - starší dorost    1. místo
                              Karin Glacová  - mladší dorost   2. místo
                              Izabel Glacová - mladší dorost   3. místo
  
17.5. Krmelín BL
                 - muži 18, 911 sec    5. celkové místo; v BL- 2. místo
 
31.5. Okresní kolo hry Plamen
                  - mladší žáci    1. místo
                  - starší žáci      1. místo
 
 
14.6. Baška BL
                 - muži  21,672 sec     3. celkové místo; v BL 3. místo
 
14.6. Fotbalový turnaj Stanislavice
                 - mužský tým    základní skupina
 
14.6. Krajské kolo hry Plamen Nový Jičín
                 - starší žáci celkové 3. místo
(brańák - 6.místo štafeta CTIF - 5. místo útok CTIF - 3. místo štafeta 4x60 - 4. místo štafeta dvojic - 3. místo útok - 4. místo)
 
14.6. Krajské kolo dorostenců Nový Jičín
                 Lenka Bojdová-  starší dorost        3. místo
 
21.6. Bystré BL
                 - muži   36,717 sec    5. celkové místo; v BL 5. místo
 
28.6. Č.T. Mosty TP
               - muži NP
 
28.6. Ryžoviště
               - muži    15,55 sec       2. místo
 
5.7. Chotěbuz TP
               - muži     22,60 sec     6. místo
 
5.7. Palkovice BL
               - muži     23, 938 sec    14. místo celkově; v BL 9. místo
 
12.7. Frýdek BL
               - muži      16,195 sec     ; v BL 2. místo
 
12.7. Mistřovice TP
              - muži     přes 37 sec       celkově předposlední místo;   v TP 6. místo

 

Chotěbuz Zpumá lhota TP
              -  muži     17,1  sec              v TP 3. místo

 

Výsledky 2013:

 

13.4.  Železný hasič Hnojník

                  - 25. místo Michael Plaček 

4.5.  Albrechtice

                  - muži 17,621 sec   11. místo

11.5.  Železný hasič Stonava

                 - 3. místo  Michael Plaček; 5. místo Marek Puška; 9. Tomáš Walach; 11. místo Lukáš Pinkava

18.5. okrskové kolo Český Těšín

                - muži  celkové 2. místo  (  útok 38,80 sec  ; stovky 86,40 sec )

18.5. Horní Suchá

                - muži  18,80 sec

25.5. Okresní kolo hry Plamen Český Těšín

                - mladší žáci 2.místo celkové ; starší žáci 2. místo celkové

25.5. Kozlovice noční

                - muži   21,946 sec    14. místo

26.5. Fryčovice

              - muži   17,442 sec    18.místo

26.5. Bohumín Šunychl

             -  muži    21:58 sec     3.místo 

1.6. Bytré BL

            - muži    34, 560 sec    7.místo - v BL  5.místo

1.6. Mošnov noční

            - muži NP

8.6. Staré město BL

            - muži    20,749 sec     6. místo- v BL 4. místo

8.6. Doubrava

            - muži   kolem 33 sec

14. -15.6. Krajské kolo hry Plamen Český Těšín

            - starší žáci celkové 6.místo

15.6. Baška BL

            - muži    22,363 sec      3. místo - v BL 3. místo

22.6. Orlová

           - muži    cca 20 sec       4. místo

22.6. Návsí

          - muži     16:00 sec         5 nebo 6. místo

22.6. Oldřichovice

         - muži      cca 21 sec       9. místo

29.6. Č.T. Mosty  TP

         -  muži     22:29  sec        3. místo

29.6. Ryžoviště

        -  muži       17:30 sec         5. místo

4.7. Stará Ves

        - muži        NP 

6.7. Palkovice BL

       - muži        20,422 sec        8. místo- v BL 6. místo

13.7. Nýdek 

       - muži        30,130 sec        14. místo

13.7. Mistřovice TP

       - muži         NP

13.7. Mistřovice

       - muži        17,135 sec       13. místo

14.7. Velké Karlovice

       - muži         18,05 sec         7. místo

14.7. Karolinka BL

       - muži          NP

20.7. Karviná Louky

      - muži           16,390 sec       21. místo

20.7. Zpupná lhota TP

      - muži           32,380 sec       8. místo celkově, v TP 5. místo 

20.7. Nová Ves

      - muži          15,678 sec           13. místo

21.7. Karviná Hranice

      - muži           NP

27.7. Vyšní lhoty BL

      - muži           23,257 sec          18. místo celkově, v Bl 15. místo

      - ženy           29,112 sec          12. místo

27.7. TFA Růžďka

      -   23. místo František Glombek

28.7. Horní Žukov BL

     - muži            18,006 sec          12. místo celkově, v BL 10. místo

     - ženy             21,843 sec          8. místo

3.8. Hukvaldy BL

     - muži            16,250 sec           8. místo celkově, v BL 4. místo

4.8. Domácí Stanislavice BL

     - muži      TP - 15,95 sec            3. místo 

     - muži             17,553 sec          11. místo celkově, v BL 7. místo

     - ženy             26,661 sec          13. místo

10.8. Skalice  BL

     - muži             31,360 sec           23. místo, v BL 16. místo

17.8. Stonava

     - muži             25:88 sec            8. místo

24.8. Mošnov

     - muži     1. Kolo 16,032 sec   /  2. kolo 17,788 sec        32. místo 

30.8. Chotěbuz noční

    - muži             17,01   sec          3. místo

    - ženy              21,04 sec           2. místo

30.8. Milíkov

    - muži            přes 30 sec

31.8. Hájov BL

   - muži              17.774  sec         9. místo celkově ; v BL 5. místo

7.9. Brušperk 

   - muži              31,40 sec            28. místo celkově ; v BL 17. místo

14.9. Pstruží

   - muži              24,677 sec           9. místo celkově ; v BL 8. místo

21.9. Fryčovice BL 

   - muži              36,651 sec           20. místo celkově ; v BL  15. místo

16.11.2013- Hasičský turnaj v sálové kopané Stonava

   - muži 5. místo

 

( KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ V BL : 9. místo 146 bodů z celkově 19. týmů)

 

Výsledky 2012:

 

 

10.3. 2012-    Florbalový turnaj Dolní lhota

                     - 11. místo

5.5. 2012 -     Fotbalový turnaj Český Těšín

                      - 4. místo

12.5. 2012  -  Železný hasič Bukovec

                      -15. místo Michael Plaček; 17. místo František Glombek; 32. místo Lukáš Pinkava

19.5. 2012 -   Okrsek muži;ženy Český Těšín

                   - muži 5. místo, ženy 2. místo

19.5. 2012 - Dorost jednotlivci okres

                    - 3. místo Lenka Bojdová; 3. místo Michal Třaskalík; 1. místo Lukáš Pinkava

26.5. 2012 -   Okres hry plamen

                   - 1. místo mladší žáci  ; 1. místo starší žáci

26.5. 2012 -    Marklovice muži

                    - 16,05 ; 6 místo

26.5. 2012 -   Bohumín Šunychl

                    - (vyplá mašina) muži  18,20 ; 3 . místo

2.6.2012 - Mošnov

                 - muži 19,096  (LP 14,854 );  10. místo

2.6.2012 - Pražmo

               - muži 28,57 (béčko přes okno), 11. místo

9.6.2012 - Staré město (BL)

                 - muži NP

9.6.2012 - Hnojník

                - muži 28 sec

15.6. 2012 - Krajské kolo hry Plamen

                  - 6. místo starší žáci

16.6.2012 - Bystré (BL)

                 - "přírodní sání, 4 terče"  muži  43,282 sec - 7. místo ( v BL 6. místo)

16.6.2012- Chotěbuz ( TP)

                 - muži 17,31 sec - 5. místo ( v TP 3. místo)

17.6.2012- Baška ( BL)

                - muži NP

17.6.2012- Kraj dorostenců

                 - Lenka Bojdová 10. místo, Michal Třaskalík 8. místo, Lukáš PInkava 3. místo

30.6.2012- Č.T. Mosty (TP)

                 - muži NP

30.6.2012 - Rýžoviště

                 - "dvoukolová soutěž "  muži 5. místo + exibiční útok ve 3 za 76 sec

5.7.2012 - Železný hasič Stanislavice

                 - Marek Martynek 10. místo, Michael Plaček 11. místo, Marek Puška 12. místo, František Glombek 15. místo, Tomáš Walach 22. místo, Michal Třaskalík 28. místo, Tomáš Bango 29. místo

7.7.2012 - Palkovice ( BL)

                 - "do sjezdovky" muži  20,984 sec - 11. místo ( v BL  9. místo)

8.7.2012- Karolinka ( BL)

                 -" tři B "  muži 20,327 sec - 11. místo (v BL  5. místo)

6.7.2012 - Republikové kolo dorostenců Sokolov

                 - Lukáš Pinkava 22. místo

14.7.2012 - Mistřovice (TP)

                   -  muži 16,327 sec - 3. místo

14.7.2012 - Mistřovice

                - muži 17,903 sec  , / ženy 37,304 sec - 3. místo

21.7.2012- Zpupná lhota (TP)

                 - muži 17,27 sec - 4. místo

21.7. 2012 - Nová ves

                   -muži  20, 079 sec

28.7.2012 -Vrbice

                 - muži NP

28.7.2012 - Vyšní lhoty (BL)

                 - "béčko přes překážku"  muži 18,613 sec - 4. místo celkově i v BL

29.7.2012- Horní Žukov (BL + TP)

                 - "nástřikové terče" muži 20,788 sec -. 8 místo celkově (v BL 6. místo, v TP 2. místo)

29.7.2012- Podvysoká SK

               - muži 17,4 sec

4.8.2012- Hukvaldy (BL)

              - muži 31,567 sec - 15. v BL

5.8.2012- Stanislavice  (TP )

                 - "do kopečka"  muži  20, 317sec - 3 místo

5.8.2012- Stanislavice ( BL )

               - "do kopečka"   muži 20,529 sec - 8 místo ( v BL 4.místo) ,/ muži B 23,328 sec - 18. místo, /ženy 33,071 sec- 7. místo

11.8.2012- Skalice ( BL)

                 - "okno"  muži A 27,620 sec - 21. místo (12. místo v BL) , muži B 43,350 sec - 27. místo

25.8.2012- Stonava

                  - dvoukolově : muži A 15:65 sec , NP - 3 . místo / muži B NP,NP / ženy 23 sec, 24 sec - 3 místo

25.8.2012 - Bohumín Záblatí

                  - "jen mužksá kategorie" Muži A  NP / muži B 21:85 sec - 3. místo / ženy 21 sec - 2. místo

31.8.2012- Chotěbuz

               - "noční" muži A 17 sec - 1. místo / ženy 22 sec - 2. místo

1.9.2012- Hájov (BL)

               - "noční,do zatáčky" muži 21,340 sec - 18. místo ( v BL 11. místo)

8.9.2012 -Brušperk (BL)

              - "nástřikové terče" muži 24,718 sec - 18. místo ( v BL 10.místo) / ženy 28,806 sec - 10. místo

15.9.2012- Pstruží (BL)

               - "4 terče"  muži 67,288  sec -  poslední hodnocený pokus

15.9.2012- Č.T. Mosty

              - muži 17 sec

15.9.2012- Mistřovice

               - "noční" muži 17 sec - 3. místo

21.9.2012- Stanislavice

              - "noční" muži 22,557 sec - 15. místo / dorostenci 19,790 sec - 2. místo / ženy 30,071 sec  - 5. místo

22.9.2012- Fryčovice (BL)

                - "noční,zatáčka, mírná kopec" muži 19,574 sec - 10. místo (v BL 6.místo) / ženy 28,555 sec - 10.místo

 

17.11.2012- Hasičský turnaj v sálové kopané Stonava

                - 1. místo

 

( KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ V BL : 9. místo 139 bodů z celkově 19. týmů)

 

Výsledky 2011:

 

  • 14.5.2011 - okrsková soutěž Český Těšín Muži - 4. místo, ženy 2. místo
  • 21.5.2011 - Albrechtice Muži - čas 20,25 6místo, ženy 23,200 3. místo
  • 10.6.2011 - Kozlovice Muži - čas 18,490 12. místo 
  • 18.6.2011 - Bystré 1. kolo BL - ( sání ) muži 37,605 7. místo
  • 18.6.2011 - Doubrava - muži 18,470 4. místo
  • 18.6.2011 - Chotěbuz  - muži 17,450 4. místo, ženy 23,07 8. místo
  • 25.6.2011 - Baška 2. kolo BL - muži 33,064 9. místo
  • 2.7.2011 - Č. Těšín - Mosty  - muži 22,410 2. místo
  • 9.7.2011 - Nýdek - muži 40sek 
  • 9.7.2011 - Mosty u Jablunkova - muži 15,13 2. místo 
  • 10.7.2011 - Karolínka 3. kolo BL - muži NP
  • 16.7.2011 - Hradiště - muži 19,19 3. místo 
  • 16.7.2011 - Mistřovice TP- muži 17,8 4. místo 
  • 16.7.2011 - Mistřovice - muži 18,764 12. místo , ženy 27,313 6. místo 
  • 16.7.2011 - Palkovice 4. kolo BL - muži 22,088 11. místo 
  • 23.7.2011 - Zpupná Lhota - muži NP
  • 23.7.2011 - Nová Ves 5. kolo BL - muži 15,784 13. místo 
  • 30.7.2011 - Vyšní Lhoty 6. kolo BL - muži 22,72 10. místo
  • 30.7.2011 - Karpentná - muži 33sek
  • 31.7.2011 - Horní Žukov - muži 37sek na 3B, ženy 38sek 
  • 6.8.2011 - Stonava - muži 16,64 4. místo , ženy 23sek 2. místo 
  • 6.8.2011 - Hukvaldy 7.kolo BL - muži 18,33 8. místo 
  • 13.8.2011 - Stanislavice TP- muži 21,00 4. místo 
  • 13.8.2011 - Skalice 8. kolo BL - muži 22,2 10. místo 
  • 13.8.2011 - Horní Suchá - muži 15,63 3. místo 
  • 20.8.2011 - Stanislavice - muži 18,05 4. místo, ženy NP
  • 26.8.2011 - Chotěbuz - muži 17,63 3. místo
  • 2.9.2011 - Milíkov - muži 17,26 4. místo, ženy 21,31 3. místo 
  • 3.9.2011 - Brušperk 9.kolo BL - muži 16,231 7. místo
  • 3.9.2011 - Hájov 10.kolo BL - muži 18,323 6. místo 
  • 10.9.2011 - Pstruží 11. kolo BL - muži 29,717 10. místo 
  • 24.9.2011 - Fryčovice 12. kolo BL - muži 19sek 6. místo ;ženy 10. místo  33,2 sek

( KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ V BL : 6. místo 137 bodů z celkově 19. týmů)

 

Výsledky 2010:

  • 25.9.2010 - Řeka - noční Muži - čas 18,4 3. místo . Ženy čas 27,3 1. místo
  • 18.9.2010 - Stonava Muži - čas 17,6 4. místo
  • 17.9.2010 - Dolní Lištná - noční Muži - čas 21,6
  • 11.9.2010 - Mistřovice - noční Muži - NP
  • 11.9.2010 - Albrechtice Muži - čas 33,4 9. místo
  • 11.9.2010 - Bohumín - Šunychl Muži - čas 33,5 7. místo
  • 4.9.2010 - Horní Žukov - Těšínská Liga Muži - čas 33,2 - 5. místo
  • 28.8.2010 - Hradiště Muži - čas 18,62 - 3. místo
  • 27.8.2010 - Chotěbuz - noční Muži - NP
  • 14.8.2010 - Stanislavice - domácí soutěž Muži I. - NP, Muži II. - čas 24,34 - 4. místo, Ženy - čas 33,9 2. místo
  • 7.8.2010 - Raškovice - Beskydská liga Muži - 7. místo čas 18,75
  • 31.7.2010 - Vyšní Lhoty - Beskydská liga Muži - 12. místo čas 24sek
  • 24.7.2010 - Podvysoká - SK Muži - 12. místo čas 19,4
  • 17.7.2010 - Zpupná Lhota - Těšínská Liga Muži - 7. místo čas 42sek , Ženy - 1. místo 26sek
  • 17.7.2010 - Kojkovice - MSL Muži - čas 18,4
  • 10.7.2010 - Mistřovice - Těšínská LigaMuži - 2. místo čas 19,37, Ženy - 4. místo čas 25,35
  • 26.6.2010 - Č.Těšín - Mosty - Těšínská Liga Muži - NP
  • 20.6.2010 - Krajské kolo dorostu Dorostenky 3. místo
  • 19.6.2010 - Chotěbuz - Těšínská Liga Muži - 3. místo čas 18,9, Ženy - 3. místo 25sek
  • 12.6.2010 - Třanovice Muži - 3. místo čas 20, Ženy - 4. místo 50sek
  • 6.6.2010 - Okresní kolo dorostu - dorostenci - 2. místo čas 28 , dorostenky - 1. místo (postup na krajské kolo) čas 25,1sek
  • 5.6.2010 - Kozlovice - noční soutěž - muži - 14. místo z cca 35sborů čas 21,7 , Ženy - 9. místo z 10 sborů čas 42,5
  • 5.6.2010 - Dolní Lištná - dorostenci v kategorii muži - 6. místo čas 23,1sek
  • 15.5.2010 - Okrsková soutěž - muži - 7. místo, ženy 2. místo, dorostenci 1. místo , dorostenky 1. místo
  • 8.5.2010 - Železný hasič - Stonava Marek Puška - 11.místo , Michael Plaček - 15. místo , Tomáš Walach - 17. místo, Lukáš Pinkava - 24. místo
  • 27.3.2010 - Mistřovice - jarní soutěž - 10. místo čas 27,085
  • 2.1.2010 - Ostrava - novoroční maratón 4. místo F. Glombek a 6. místo M. Plaček 



    Výsledky 2009:

    1. 18.4.09 - Železný hasič - 22. místo ( Marek Puška ) a 23. místo ( Michael Plaček )
    2. 16.5.09 - Okrsek Český Těšín - 6. místo
    3. 13.6.09 - Chotěbuz 5. místo čas 21sek!!!
    4. 20.6.09 - Horní Žukov odloženo
    5. 27.6.09 - Český Těšín - Mosty NP
    6. 4.7.09 - Řeka 6. místo čas 24:15
    7. 5.7.09 - Hrádek čas 23:54
    8. 11.7.09 - Mistřovice - jen THL - 5. místo :( čas 26:75 (mašina chcípla)
    9. 12.7.09 - Písečná - 23. místo čas 21,927 PP sestřik 19sek!!! (49 sborů)
    10. 18.7.09 - Zpupná Lhota - 6. místo čas 20,19!!
    11. 2.8.09 - Bukovec - 22. místo čas 28,310 :( (30 sborů)
    12. 8.8.09 - Guty - 4. místo čas 1:02:10 - sání z potoka (12 sborů)
    13. 8.8.09 - Hradiště - NP
    14. 15.8.09 - Stanislavice - 6. místo čas 22,75 :(
    15. 28.8.09 - Chotěbuz - noční - NP:(
    16. 29.8.09 - Mostecká bečka - čas 22:07 , 24:17
    17. 29.8.09 - Bohumín Zablatí - noční - 5. místo čas 26:57
    18. 5.9.09 - Horní Žukov 4. místo v TL 3. čas 22:86
    19. 5.9.09 - Mistřovice - noční 9. místo čas 33:56
    20. 11.9.09 - Hrádek- noční čas 22:12
    21. 18.9.09 - Dolní Lištná - noční čas 21:10
    22. 19.9.09 - Stonava čas P. proud 17,142 L. proud 18,234 !! 4. místo mašina od Stonavy:)
    23. 26.9.09 - Bohumín - Šunychl čas 25 a 2. místo!!....jednotná mašina, vyplá před startem obyčejné hadice