Bezpečné přilby a nové dresy pro mladší žáky

10.08.2017 13:39

 

„Jéééé“, „huráááá“, „supééééér“, to byly první slova, teda spíše výkřiky dětí, které zazněly, když jsem na naši pravidelné páteční schůzce vytáhla nové přilby a dresy. Tyto krásné chvíle s členy družstva mladších žáků jsem s dětmi zažívala díky Nadaci OKD v rámci minigrantu Srdcovka, která nám poskytla finanční prostředky na zakoupení nových dresů a přileb.

Při výběru nových dresů jsme sázeli na odzkoušenou kvalitu. Záměrně jsme oslovili firmu DD sport, která nám zhotovila dresy v minulém roce pro starší žáky. Díky opakované zakázce nám poskytli slevu. Samozřejmě jsme procházeli webové stránky i dalších firem, ale cenová relace a naše nároky na kvalitu materiálu nám ukázaly jediné. Firma DD sport. Máme velmi dobré zkušenosti s tuto firmou, a proto jsme se rozhodli pro zadání ušití dresů právě u nich. Nové dresy jsme zvolili ve stejných barvách, designu i se stejným logem, jaké již mají starší žáci. Po průzkumu trhu nám stačilo zvolit správné velikosti dresů a tepláků, zpracovat objednávku a čekat.

Stejně tak jsme i při výběru přileb prošli nesčetné množství nabídek na webových stránkách. Cena byla opět jedním z hlavních ukazatelů. Důraz jsme pří výběru také kladli na bezpečnost, funkčnost a komfortnost. Přilby, které jsou důležitou součásti výstroje a plní hlavně ochrannou funkci jsme se snažili vybrat co nejkvalitnější. Bezpečnost našich svěřenců je totiž vždy na prvním místě. Zvolili jsme tedy přilbu CAMP TITAN. Tyto přilby se vyznačují pevností, odolností, pohodlím a moderním designem. Skořepiny jsou z materiálu ABS vyrobenou technologií vstřikolisu, která je speciálně tvarována pro pevnost a odolnost. Přilby je možno snadno rozložit a očistit. Komfort nošení je také v lehkých, měkkých a prodyšných vycpávkách, které dobře odvádí pot a také mají seřizovací kolečko, kterým si každý může regulovat velikost. Celkově jsou přilby velmi lehké, váží jen 435 g, a proto jsou vhodné pro náš účel.

Po několikahodinových diskusích jsme měli vybráno, objednáno a opět nezbývalo než čekat.

Po zaplacení nám bylo zboží dodáno a následovaly chvíle radosti.

Věřím, že nově zakoupená výstroj bude družstvu mladších žáků sloužit několik let.

Ještě jednou velké poděkování Nadaci OKD, která podpořila náš projekt v rámci minigrantu Srdcovka.

 

 

 

DĚKUJEME!!!!!

 

Pavlína Pinkavová

vedoucí mládeže